W zasadzie nie ma roku, żeby na rynku komputerowym nie pojawiły się nowości, nie inaczej było również w 2016 r. W tym dziale prezentujemy Wam urządzenia, które po raz pierwszy weszły do masowej produkcji w tym roku.

 

Acer Aspire S13 – trzeba przyznać, że jest to bardzo udany produkt. Uwagę zwraca już jego elegancki design i karbonowo – metalowa obudowa. Komputer posiada procesor Intel Core-i7. I7-6500U oraz dysk SDD 500 GB, oraz matową matrycę. Parametry tego komputera czynią z niego bardzo wydajne energetycznie i szybkie urządzenie. A matowy ekran zapewnia komfort pracy. Jest to więc doskonały komputer dla firm oraz osób, które poszukują wydajnego sprzętu dla własnych potrzeb.

 

Apple MacBook Pro – MacBook Pro z 2016 r. to 13-sto calowa wersja notebooka od Apple. W typowym designie dla Apple zamknięto procesor Intel Core i5 2,0 GHz, kartę graficzną Intel Iris Graphics 540 oraz pamięć 8 lub 16 GB RAM. Jednak tym co miało wyróżniać MacBooka Pro to długi czas pracy, bateria przy oglądaniu wideo lub internetu miała wytrzymywać 10 godzin, w praktyce wytrzymuje od 3 do 5, więc jeśli myśleliście o Apple MacBook Pro dla długo trzymającej baterii – lepiej porzućcie tę myśl. 

 

Tagged Under

Ostatnie recenzje nowych produktów na rynku